Hotel Belaria Resort ***

produkt

Działa: Hotel Belaria Resort ***

Gmina: Hradec nad Moravicí

Region: OPAVSKÉ SLEZSKO

logo

Więcej zdjęć:

Hotel Belaria Resort***  uprostřed romantické krajiny má celoroční provoz s kapacitou 106 lůžek. Nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Vybrané pokoje jsou s možností přistýlky. Všechny pokoje splňují parametry tříhvězdičkového hotelu.

Součástí hotelu je i wellness, které je přístupné nejen ubytovaným hostům, ale i veřejnosti a restaurací, která je taktéž přístupná široké veřejnosti. V prostoru hotelu jsou i dva salónky vhodné pro konání rodinných oslav nebo firemních akcí. V případě konání firemních akcí vybavíme salónek i požadovanou technikou. A v neposlední řadě je součástí i víceúčelová hala, kterou lze využít na sportovní nebo společenské události. V letním období je pro ubytované hosty i veřejnost k dispozici venkovní bazén a rozsáhlá zahrada, která je vybavena volnočasovými aktivitami pro děti a dospělé. 

Dalším důvodem, proč se k nám hosté vracejí, je i naše poctivá kuchyně. V restauraci si zakládáme na tom, abychom vařili z čerstvých surovin, které z velké části odebíráme od regionálních výrobců.

Hotel Belaria Resort*** je velkým přínosem pro regionální rozvoj z důvodu poskytování širokého spektra služeb. Každou společenskou / firemní akci s klientem řešíme individuálně, takže klient má připravenou akci na míru. V posledních letech je naší nejlepší vizitkou velké množství firem i jednotlivců, kteří se k nám opakovaně vrací na pobyt. K tomuto faktu přispívá i lokalita, ve které je hotel umístěn. Lokalita je vhodná jak pro pěší, pro cyklisty tak i pro tělesně postižené osoby, které díky bezbariérovému přístupu do hotelu a možnosti venkovních aktivit také v bezbariérovém prostředí hotel navštěvují stále častěji.

V posledních letech jsme se stali aktivními partnery projektu „Turistická karta Opavské Slezsko“, která je zaměřená na rozvoj turismu v regionu. V projektu jsme zapojeni i jako aktivní poskytovatel. Nutnost propagace našeho regionu vnímáme jako velmi důležitou, proto si v našem hotelu můžete i zakoupit výroby, které se pyšní certifikátem OPAVSKÉ SLEZSKO regionální produkt. Vzhledem ke spolupráci se slevovými portály propagujeme region i na webových stránkách portálu Slevomat, Travelking a Spa.cz

Skontaktuj się z operatorem:

Hotel Belaria Resort ***

Adresa provozovny

Žimrovická 663
747 41 Hradec nad Moravicí
tel.: +420 553 652 536

http://www.belaria.cz

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.