Horský hotel Paprsek

produkt

Działa: Horský hotel Paprsek

Gmina: Velké Vrbno

Region: JESENÍKY

logo

Więcej zdjęć:

Vítáme Vás na jednom z nejkrásnějších míst Jesenicka, uprostřed hlubokých lesů, na zdravém horském povětří. Horský hotel Paprsek byl postaven roku 1932 přímo „V ráji“ – tak se totiž původně nazývalo místo na rozhraní tří horských celků: Hrubého Jeseníku, Rychlebských hor a Králického Sněžníku.

 

Chata se nachází v oblasti s nulovým průmyslovým znečištěním. Paprsek nabízí klid a pohodlí, po náročné rekonstrukci a modernizaci poskytuje vysoký standard ubytování i bohaté služby, všestranný sportovní program pro každou roční dobu a za jakéhokoli počasí – to vše uprostřed půvabné přírody.

V létě je Paprsek výbornou základnou pro horskou turistiku. Po celodenním výšlapu můžete relaxovat večerním posezením u táborového ohně. Velká louka na planině kolem chaty může být dostatečnou plochou pro létání s termickými RC větroni, což má v tomto horském prostředí své nepopsatelné kouzlo. V zimě jsou připraveny dva dětské vleky, dvojsedačková lanovka s převýšením 200 m a upravované běžecké tratě.

Zajímavostí je i nově vybudovaná dřevěná kaplička v těsné blízkosti chaty.

Přijďte ochutnat naši krajovou specialitu BORŮVKOVÉ KNEDLÍKY, denně čerstvé, s velkou náplní borůvek z našich lesů, sypané kakaem a polité rozpuštěným máslem.

Przegląd realizacji kryteriów certyfikacji:

Kritérium Splněno Komentář
Pojištění majetku a zdraví hostů tak
Kvalitní informace (o regionu, o doplňkových službách, v případě restaurací o aktuální nabídce) na vlastním webu tak
Regionální pokrmy nad rámec povinného minima tak
Pokrmy z místních surovin tak
Přínos pro zachování tradic regionu (historická budova nebo tradiční vzhled interiéru/exteriéru, rodinná tradice s podnikáním v ubytovacích službách v regionu Jeseníky atd.) tak Horský hotel Paprsek byl postaven roku 1932 a sloužil vždy k občerstvení a ubytování turistů. Zachovalý interiér doplněn o staré fotografie.
Pořádání či organizace vlastních doprovodných programů, akce či aktivity zaměřené na region tak - Přímo u chaty vlek - Je zde největší snowpark v Čr - Vyžití pro freeskiaře Majitel pořádá: - Snowboard závody - 4-vikendoví běžecké regionální závody – 37.ročník - 1000 lanových délek - 15ka kolem Paprsku – 28. Ročník - 24hodinovka – běžecký závod – 4.ročník - Lyžařský maraton – Jeliman – 4 ročník
Sídlo firmy v regionu Jeseníky tak
Dlouhodobá finanční, materiální nebo jiná podpora rozvoje regionu nebo obce ve svém okolí tak
Přínos k ekologii a ochraně okolní přírody nad rámec povinných kritérií tak
Dětský koutek nebo hřiště či další vybavení pro děti v objektu nebo blízkém okolí tak
BONUS – výjimečnost zařízení v rámci dané kategorie tak

Skontaktuj się z operatorem:

Horský hotel Paprsek

788 32 Velké Vrbno 27
http://www.paprsek.net

 Kontakt

telefon: 777 076 542

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Wybierz region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.