Domeček u oveček

BESKYDY  17. 05. 2023

Jaké to je v domě u Oveček?

Chcete vyzkoušet, jaké to je bydlet na vesnici? Ukázat dětem, jak se bydlí na chalupě s ovečkami, slepicemi, pejskem, kočkami, králíkem a za bzukotu včel? Láká vás jízda traktorem, otužování v potoce, koupání v řece či přehradě, nebo výlet do nedalekých Beskyd? Právě tyto otázky přivedly rodinu Václava Nováka z Těrlicka, ke zrodu myšlenky na zřízení agroturistiky s ubytováním a malého wellness parku. Již delší dobu tuto malou farmu pravidelně navštěvují děti ze škol a školek i sousedé a známí. Klidné, tiché a přátelské prostředí farmy si všichni pochvalují a rádi zde tráví volný čas. Protože, zde dlouhou dobu chovají ovečky, děti vymyslely pro tuto farmičku roztomilý název "Domeček u oveček".
Domeček nabízí ubytování na chalupě s nezbytným zázemím, s plně vybavenou kuchyní a třemi ložnicemi, jako jediná agroturistika v Těšínském Slezsku, nedaleko od Polských a Slovenských hranic. Romantické posezení na terase zpestří samoobslužný výčepní bar, který nabízí pivo z místního pivovaru. Na zahradě domu je nově vybudovaná odpočinková zóna s nerezovým koupacím sudem, dřevěnou saunou a lehátky ke slunění. Tento wellness parčík je určen i pro neubytované hosty, avšak pro zachování soukromí, je potřeba se alespoň jeden den předem objednat na tel. čísle 777 007 169. Je zde dětský koutek s dřevěným domečkem, pískovištěm, houpačkou a skluzavkou a také půjčovna elektrokol.
Majitelé ochotně návštěvníkům poradí, kam se vydat na výlet v našich krásných Beskydech a okolí. Přijeďte se podívat, odpočinout si, užít si klid venkova...

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.