Malované hedvábí

produkt

Dodává: Sylva Šmardová

Obec: Mikulůvka

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Narodila jsem se a žiji na Valašsku. Od dětství ráda tvořím. Jako dítě jsem navštěvovala výtvarný kroužek a keramiku. Přesto jsem se v dětství více věnovala sportu a koním. Vystudovala jsem obor dostihový jezdec.

K tvoření jsem se vrátila až na mateřské dovolené v roce 2001. Výtvarné činnosti se tedy věnuji 15 let. Namalovala jsem si nejprve obrazy do své domácnosti, následně pro své přátele. Věnovala jsem se také keramice. Pracovala jsem v keramické dílně. Vymyslela jsem svůj vlastní způsob plastického zdobení.

Hedvábí je luxusní přírodní materiál, který v létě příjemně chladí a v zimě zahřívá. Hebkost a jemnost tohoto materiálu potěší jistě každou ženu.

Mé hedvábí je barveno a malováno ručně. Mám ráda přírodu a symboly. V mé tvorbě se tedy objevují především motivy květin, listů, různé druhy spirálek, ale také peříčka a vesmír.

Pečlivě míchám a ladím barevnost hedvábí, aby působilo příjemně a harmonicky. Každý kus je neopakovatelný originál. Mé hedvábí je velice často využíváno jako dárkové zboží.

Kontakt na výrobce:

Sylva Šmardová

Mikulůvka 241
756 24 Bystřička
tel.: 723 010 078

http://www.originalyzvalasska.cz
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.