Přírodní kosmetika z Beskyd

produkt

Dodává: Ing. Edita Zdražil Golová – Edi Naturalis

Obec: Měrkovice

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Přírodní kosmetika z Beskyd, to jsou pleťové balzámy a pleťové oleje, které vyrábí a pod svou značkou Edi Naturalis uvádí na trh sama majitelka. Pro zdokonalení znalostí absolvovala školy, kurzy, workshopy i odborné konference. Nechyběly mezi nimi ani „Základy aromaterapie". K výrobě macerátů využívá pouze vlastnoručně vypěstované byliny.

Výrobky vyráběné pod značkou Edi Naturalis jsou testované Státním zdravotním ústavem, jsou bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů… jednoduše bez chemie, vhodné i pro vegany. Jsou vhodné pro všechny typy pleti, pro ženy i muže. K výrobě jsou používány především oleje lisované za studena, často v BIO kvalitě, a ty nejkvalitnější éterické oleje. Díky obsahu éterických olejů je nutné podtrhnout aromaterapeutický účinek u všech výrobků.
Dalším "bonusem" jsou výluhy bylin (květů), které doplňují blahodárný účinek a činí tyto výrobky jedinečnými. Byliny, které se při výrobě používají, jsou vypěstované v Měrkovicích pod Kazničovem a prošly kontrolou u Státního zdravotního ústavu.
Receptury výroby jsou originální.
Výrobky neobsahují vodu a jsou šetrné k životnímu prostředí. Výrobky lze zakoupit v několika kamenných prodejnách, dále prostřednictvím webu (e-shop) a na různých tradičních jarmarcích přímo od výrobce, a to v průběhu celého roku.

Vše je zpracováváno a vyráběno s láskou a úctou k přírodě.

Propagační letáček Edi Naturalis

Kontakt na výrobce:

Ing. Edita Zdražil Golová – Edi Naturalis

sídlo

739 47 Kozlovice–Měrkovice 781

http://bylinybeskyd.cz

provozovna

739 47 Kozlovice–Měrkovice 755
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.