Ručně vyřezávaná dřevěná loutka

produkt

Dodává: Jiří Polášek - BeskydCraft

Obec: Vyšní Lhoty

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Kmotřička Smrt
Čert Barnabáš
Rytíř Chrudoš
Příprava Loupežníka Kudly

 Loutky provází člověka po celé generace a české loutkařství má bohatou tradici. Je to již mnoho let zpět, kdy i nám loutkový svět učaroval. A čím více jsme se o loutky zajímali, tím více nás přitahoval.

Poznali jsme krásy loutek, kdy mohou být tajemné a magické, stejně jako veselé a vtipné. A právě takové loutky vyrábíme. Loutky umíme vytvořit v několika velikostech, s různou pohyblivostí a způsobem ovládání. Vždy však tradičním způsobem výroby, se 100% zastoupením ruční práce a poctivě. Loutky jsou vyřezávané, celodřevěné a kusově vyráběné bez použití strojních zařízení či polotovarů. To zaručuje kvalitu a každá loutka je tak skutečný autorský originál. Při výrobě je pro nás podstatná také trvalá udržitelnost výroby a využití přírodních materiálů. Věříme, že tak budou naše výrobky pro vás vždy zajímavé a jednoznačně rozpoznatelné od ostatních výrobců.

Proto se naše loutky výborně hodí pro dekorační účely, jako vkusný dárek nebo sběratelský artefakt, který si zachová uměleckou hodnotu.

Navštivte náš web, kde se snažíme nabízet aktuální výrobky. A stane-li se, že jste nenašli co hledáte a máte konkrétní představu jak by měla loutka vypadat? Nebo nám jen chcete něco sdělit? Napište nám. Budeme se těšit!

Kontakt na výrobce:

Jiří Polášek - BeskydCraft

Adresa provozovny

Vyšní Lhoty 231
739 51 Vyšní Lhoty
tel.: 725 747 057

https://www.beskyd-craft.cz/

Jiří Polášek - Beskyd Craft

majitel

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.