Vlněné přikrývky a polštáře

produkt

Dodává: BESKY

Obec: Frýdek-Místek

Region: BESKYDY

logo

Další fotografie:

Jsme tradiční beskydská manufaktura na vlněné přikrývky a další lůžkoviny nejvyšší kvality, které vyrábíme ručně z vlny nakoupené od místních farmářů.

Naše výroba funguje nepřetržitě od roku 1992 a navazuje na dlouholetou historii rukodělného zpracování vlny v podhůří Beskyd. Přikrývky, polštáře a další 100% přírodní lůžkoviny, které z ovčí vlny vyrábíme, si oblíbilo už více než 30.000 dobře vyspaných zákazníků z celého Česka. Část produkce dodáváme i nejnáročnějším klientům v Německu a dalších zemí EU.

Naše výrobky vypadají jako běžné peřiny či polštáře, ale liší se vyšší kvalitou zpracování a výplní. Nejsou v nich žádná dutá vlákna z umělé hmoty, jen šetrně vypraná a učesaná vlna z beskydských oveček — nejlepší přírodní materiál, který v zimě hřeje, v létě odvádí horko i vlhkost od těla a je ideální pro děti, miminka, alergiky i astmatiky. Navíc krásně voní a vyzařuje energii života.

Vlna je mimořádně trvanlivá. Nemusíte ji prát, a přesto vydrží při správném zacházení až desítky let. Vlněná přikrývka je 100% přírodní, recyklovatelný produkt, který nezatěžuje životní prostředí a ještě k tomu podporuje ekonomiku regionu, z nějž pochází.

Naše manufaktura získala 1. místo v soutěži Živnostník roku 2014 Moravskoslezského kraje, 1. místo v prestižní anketě Žena roku 2018 v kategorii Byznys a řadu dalších ocenění.

„Besky je šťastným koncem příběhu, který začal před deseti lety za devatero horami, v mých rodných Beskydech. Tehdy se ke mě doneslo, že majitel místní vlněné výroby Batex chce zavřít krám. Taková škoda! Rozhodla jsem se skomírající firmu koupit a zachránit. Pár let to trvalo, ale dnes máme přes 30.000 nadšených zákazníků z celého Česka a novou značku Besky, s níž míříme i do světa.“Ing. Zuzana Bílková, majitelka firmy.

Kontakt na výrobce:

BESKY

manufaktura, prodejna a výkup vlny

Palkovická 2284
738 01 Frýdek-Místek
tel.: +420 739 201 195

http://www.Besky.cz
http://www.CeskePrikryvky.cz

Ing. Zuzana Bílková

majitelka firmy

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.