Odkazy

Tradice Bílých Karpat

Tradice Bílých Karpat

Občanské sdružení Tradice Bílých Karpat jsou dobrovolným, nevládním a neziskovým sdružením fyzických a právnických osob, které spojuje zájem napomáhat všem aktivitám, které trvale rozvíjejí tradiční zemědělskou a řemeslnou produkci Bílých Karpat.

Adresa: http://www.tradicebk.cz/
Beskydské informační centrum

Beskydské informační centrum

Beskydské informační centrum je regionální agentura pro informace a služby cestovního ruchu. Turistům přijíždějícím do regionu Beskydy je průvodcem a rádcem na jejich putování. Beskydské informační centrum také na základě smluvních vztahů spolupracuje s mnoha obcemi, městy a subjekty podnikajícími v cestovních ruchu v turistické oblasti Beskydy. Zajišťuje pro ně informační servis o službách cestovního ruchu v regionu, propaguje své partnery na výstavách a veletrzích cestovního ruchu u nás i v zahraničí, radí v programech Evropské unie, zpracovává a realizuje rozvojové projekty cestovního ruchu.

Adresa: http://www.beskydy-info.cz/
Beskydy.cz

Beskydy.cz

Projekt o svérázném regionu. Najdete zde informace o turistické oblasti od kraje pod Lysou horou po Valašsko a také o CHKO Beskydy. Nabízí ubytování (možnost Last minute, Výhodné nabídky, rezervace), počasí na horách, aktuální provoz v lyžařských areálech, kalendář akcí, zajímavosti, aktuality... Jistě Vás zláká do Beskyd.

Adresa: http://www.beskydy.cz/
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.