Regionální značky na slavnostním zahájení výstavy Má vlast cestami proměn 2014

ARZ  03. 04. 2014

10. května 2014 bude v Praze na Vyšehradě slavnostně zahájen už 6. ročník národní putovní výstavy Má vlast cestami proměn.

img

Výstava představí na 120 příkladů pozitivních proměn naší země. Součástí bohatého programu bude i prezentace držitelů regionálních značek.

Letošní 6. ročník je výjimečný. Uzavírá „startovací“ pětileté období a zahajuje novou etapu projektu. Nemá jednoho hlavního partnera, ale zato má poprvé 7 partnerských krajů.

Pod dohledem pana prof. Jana Pirka proběhne Setkání srdcí – kamenných symbolů, jež dostali zástupci krajů, které byly hlavními partnery minulých ročníků. Pan Dr. Václav Větvička bude hlavní osobností v Poctě stromům – připomínce památných stromů ze svého území, které partnerské kraje vysadily na Vyšehradě v minulých ročnících. Poprvé bude vyhlášena nejkrásnější proměna minulého ročníku, kterou volí veřejnost na stránkách http://mavlast.aefcz.org/ do 1. 5. 2014. Vystoupí skupina Spirituál kvintet, dětský sbor a další.

Záštita: Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova
Pořadatelé: Asociace Entente Florale CZ – Souznění, o.s. a Národní kulturní památka Vyšehrad
Partneři: Hlavní město Praha, kraje Karlovarský, Královéhradecký, Plzeňský, Středočeský, Ústecký a Zlínský
Spolupráce: Olomoucký kraj, Královská kolegiátní kapitula sv. Petra a Pavla na Vyšehradě, NS MAS, ARZ, SKIP, FOS, NSZM, PROPAMÁTKY, RailReklam a vystavovatelé z celé ČR

Zájemci o przentaci výrobků se značkou se mohou registrovat zde.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

BRNĚNSKO originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.