Med z Utajeného včelína

produkt

Dodává: Vladimír Brádler - Utajený včelín

Obec: Trutnov

Region: BROUMOVSKO

logo

Další fotografie:

Markéta a Vladimír Brádlerovi včelaří zejména pro radost, tím nemají vysoké medné výnosy. Včelstva se nachází v CHKO Broumovsko - Heřmánkovicích. Zdravá příroda zde včelám poskytuje dostatek hodnotného nektaru i pylu.

Med získávájí z panenských plástů, které neobsahují organické zbytky od líhnutí včel, pozůstatky léčiv nebo jiných látek. Přestávají používat mezistěny, protože se tím vyhnou riziku kontaminace vosku a přísad, ze kterých mohou být mezistěny vyrobeny. Včelky nechávají zimovat pokud možno na medu, při léčení nepoužívají chemická léčiva, včelstva léčí přírodní cestou. V roce 2019 a 2020 získali certifikát k označení medu jako ČESKÝ MED a zlatou medaili v soutěži Český med. Od počátku se v oblasti včelařství neustále vzdělávají. Rádi také fotografují, jejich fotografie vychází v časopisu Moderní včelař. V roce 2020 v mezinárodní fotografické soutěži na téma Život a zdraví včel získali ve Slovinsku bronzové ocenění. 


Kontakt na výrobce:

Vladimír Brádler - Utajený včelín

Krakonošovo nám. 22
541 01 Trutnov
tel.: 775034718

http://utajeny-vcelin.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

BROUMOVSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.