Pohádky a písničky z broumovského dolíku

produkt

Dodává: Eva Kroupová

Obec: Broumov

Region: BROUMOVSKO

logo

Další fotografie:

POHÁDKY Z BROUMOVSKÉHO DOLÍKU

 Už jste se někdy vydali na plavbu korábem po mlžném vřesovišti hradu Skály? Či jste stopovali vlčí mláďata v Javořích horách, tančili tango pod příhraniční lípou nebo provázeli odvážné bratrstvo klouzků na dračí výpravu k pískovcové Koruně?

Pojďte spolu s vašimi dětmi zažít tato dobrodružství ve skrytém regionu Broumovska, usazeném v malebné kotlině na česko-polské hranici. Soubor čtrnácti pohádkových příběhů vám všem jistě vykouzlí spokojené dolíčky na tvářích…

PÍSNIČKY Z BROUMOVSKÉHO DOLÍKU

1) Zpěvník do dětské ruky (s malovanými obrázky ve vazbě tvrdého knižního leporela, nezničitelný a barevný s přehledným notovým a textovým materiálem).

2) CD s QR kódem na stažení MP3 do pc, mobilu…

- V nahrávkách 10 písní je využito klasických nástrojů širokého spektra obsazení – pro zvukovou barevnost i přiblížení jednotlivých nástrojů posluchačům.

- Zpěvové party – profesionální zpěváky (např. Andrea Šulcová, Tomáš Průša) a herce (Uršula Kluková) doplňují hlásky dětského sboru.

- Originální aranže akcentují zejména jazzovou notu, ale najdete zde také waltz smyčcového kvarteta, rozverné tango, barokní varhanní koledu či středověkou pijáckou baladu.

- Celkově působí velký počet hudebníků tělesa monumentálně, zvukově kompletně. A i přes to, nebo možná i proto, že nejmladšímu hudebníkovi je 6, nejstaršímu 80, někteří jsou profíci a jiní začínají, celé to takzvaně šlape a baví!

- Komplet obou částí je zamýšlen jako didaktická pomůcka pro hudebníky v uměleckých školách i laiky v běžných domácnostech (tj. elementární notový zápis koresponduje s profesionálními nahrávkami, zapojit se může každý – vlastní hrou, zpěvem, sledováním obrázků při poslechu, tancem).

- Cílovou skupinou jsou děti ve věku 1 – 8 let, posláním radost z hudby.

Kontakt na výrobce:

Eva Kroupová

Zahradní 129
550 01 Broumov

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

BROUMOVSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.