Jízdárna Hejtmánkovice

produkt

Działa: Jízdárna Hejtmánkovice

Gmina: Broumov

Region: BROUMOVSKO

logo

Więcej zdjęć:

Jízdárna Hejtmánkovice je vhodným místem pro všechny, kteří si chtějí odpočinout v překrásné přírodě. Zážitek obohatí i Fríští koně, které se na Jízdárně chovají, toto jedinečné plemeno může na svém hřbetě provést krajinou Broumovské kotliny i naprosté začátečníky.

Celý areál byl vybudován na typických českých základech, tento koncept nenarušuje ani moderní vybavenost prostor a tak zde najdete překrásná kachlová kamna, na kterých nemusí vyspávat jen Honza. Můžete se zde vrátit zpět ke svým kořenům a zavzpomínat, jaké to bylo na chalupě u prababiček.

Jízda na koni

Jízda probíhá vždy s doprovodem, skládá se z 15 minut přípravy koně a 45 minut vyjížďky na koni, v termínu dle vzájemné domluvy.

Pro vaše bezpečí Vám zajistí ochrannou přilbu a vestu. Na jízdu je vhodné si obléci jezdecké kalhoty, chapsy (kožené návleky) a především pevnou obuv. Pokud speciální výbavu nevlastníte, postačí i přilnavější kalhoty a podkolenky. Je to důležité jak pro lepší pohodlí vaše, tak i koně.

Jízdy na poníkovi

Jízda na poníkovi je krásným zážitkem kdy si můžete přijít užít příjemné slunečné odpoledne. Projít se ke křížku s krásným výhledem na celé Broumovsko.

Každé dítě vybaví jezdeckou přilbou a ochrannou vestičkou. Doporučujeme dítě vhodně obléci k jízdě na koni. I v letním období je třeba pevná obuv, přilnavé (nebo alespoň dlouhé) kalhoty a delší ponožky. Nejde jen o bezpečnostní prvky, ale také o základní pohodlí jezdce a poníka. V šatně je vždy možné se před jízdou převléknout.

Cennik:
Jízda na koni:  700  jezdec / hodina
Jízda na větším poníkovi:  550  jezdec / hodina (Děti se mohou i prostřídat.)
Jízda na menším poníkovi:  450  jezdec / hodina (Děti se mohou i prostřídat.)

Skontaktuj się z operatorem:

Jízdárna Hejtmánkovice

Hejtmánkovice 192/193
550 01 Broumov
http://www.jizdarna-hejtmankovice.cz

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.