Svíčky ze včelího vosku

produkt

Dodává: AnnKas s.r.o.

Obec: Úštěk

Region: ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ

logo

Další fotografie:

Jsme malá včelí farma sídlící v Českém středohoří a výroba svíček ze včelího vosku se u nás traduje již od roku 1998. Naše portfolio nyní tvoří přes 250 druhů včelích a bylinných produktů. Všechny naše výrobky jsou přírodní a ručně vyráběné.

Svíčky ze včelího vosku

Nyní nabízíme přes 150 druhů svíček ze včelího vosku v několika barevných variacích. Naše svíčky jsou přírodní, voní po medu, pohlcují pachy (především cigaretový kouř) a ionizují ovzduší, což ocení především astmatici. Díky velké barevné škále je možné tyto svíčky využívat i v colorterapii. Svíčky buď stáčíme z mezistěn, nebo odléváme do forem. Jsme schopni vytvořit svíčky na přání zákazníka – jednotlivě nebo v celých dárkových sadách.

Med a medové výrobky

Jedním z produktů farmy je samozřejmě jejich vlastní vynikající med. Ke koupi je i řada výrobků s přísadou medu - medovina, kosmetika nebo třeba kreativní sady na výrobu svíček.

Apiterapie a workshopy

Farma zajišťuje řadu zajímavých besed, workshopů nebo exkurzí přímo na farmě nebo v jejich apidomečku. Objednat si můžete třeba i medovou snídani.

Propagační letáček AnnKas

Kontakt na výrobce:

AnnKas s.r.o.

Dubičná 30
411 45 Úštěk
tel.: +420 723 933 559

http://www.vceli-svicky.eu/

ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.