Ruční papír a drobné dárky z ručního papíru

produkt

Dodává: Dílna ručního papíru, o.s.

Obec: Litoměřice

Region: ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ

logo

Další fotografie:

Ruční papír
Ruční papír
Ruční papír
Ruční papír
Ruční papír
Ruční papír
Ruční papír

Občanské sdružení Dílna ručního papíru bylo založeno v roce 2003 nadšenci, výtvarníky a technology s cílem předat celoživotní profesní i zájmové zkušenosti s tradiční výrobou ručního papíru. Sdružení sídlí v starobylé věži hradebního opevnění města Litoměřice.

Naše sdružení má několik vrstev činnosti. V přízemí věže existuje malá manufaktura vyrábějící papír. Pro školy a zájemce z řad veřejnosti připravujeme exkurze. Workshopy pořádáme převážně v druhém podlaží věže. Na třetím podlaží jsme připravili výstavní prostor a výstavy pravidelně obměňujeme.

Ruční papír nevyrábíme ve velkém, připravujeme většinou na zakázku, spíš se zaměřujeme na uchování tradice spolu s metodicko-vzdělávací činností. Nabízíme archy ručního papíru různých formátů, tradiční artikl jako jsou obálky, dopisní papíry, přání s rozličnými motivy, knihy, záložky do knih apod., vždy originální, protože u ruční výroby je prakticky nemožné udělat duplikát.

Motto našeho sdružení: oživit prastaré řemeslo výroby ručního papíru a umožnit člověku třetího tisíciletí vyzkoušet si, že neztratilo nic na své originalitě, kráse a užitku.

Propagační letáček

Kontakt na výrobce:

Dílna ručního papíru, o.s.

Velká Dominikánská 33
412 01 Litoměřice
tel.: +420 724 092 279

http://www.rucnipapir.com

ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.