Piva z produkce Pivovaru Na Rychtě

produkt

Dodává: Pivovar Na Rychtě

Obec: Ústí nad Labem

Region: ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ

logo

Další fotografie:

Pivovar Na Rychtě
Pivovar Na Rychtě
Pivovar Na Rychtě
Pivovar Na Rychtě
Pivovar Na Rychtě
Pivovar Na Rychtě

PIVOVAR HOTEL NA RYCHTĚ je restaurační pivovar s hotelem v centru města Ústí nad Labem. Ve stálé nabídce je na čepu 4 - 6 piv, prostorná restaurace ve stylu staročeské pivnice s kapacitou 150 míst k sezení nabízí tradiční jídla i gurmánské speciality, denní menu, salonek i venkovní zahrádku. Hlavní dominantou restaurace jsou pivní varny, ze kterých se stáčí místní pivo Mazel a další vlastní piva.

Certifikát získal Pivovar Na Rychtě pro skupinu výrobků Piva z produkce Pivovaru Na Rychtě, mezi které patří Mazel 12° - světlý ležák, Vojtěch 12°- jantarový ležák, Rychtovar 14° - světlý speciál, Ústecký lev 16° - světlý speciál, Ústecká rychtářka 11° - Weizenbier, pšeničné pivo, Brusinka 12° - ochucený ležák, Ústečan 14° - světlý speciál. Všechna piva jsou nefiltrovaná, nepasterizovaná a vařená tradiční metodou. 

Každý měsíc restaurace pořádá pravidelné Gastronomické týdny a nabízí i řadu speciálních menu k významným událostem.

Hotel ubytuje až 27 hostů v jedno a dvoulůžkových pokojích. Celý objekt má za sebou pestrou historii a hostinec zde byl již v 19.století. V 80. letech to byla Ústečany známá" Mikulda“. V posledních letech se jednalo o restauraci Na Rychtě, která si své jméno nese i pro současný pivovar a hotel. Nový Pivovar Hotel Na Rychtě funguje od října 2010 po více než roční rekonstrukci.  Díky poloze přímo v centru města je vhodný jak pro firmy, tak turisty nebo pracovní pobyty.

 

Kontakt na výrobce:

Pivovar Na Rychtě

Klášterní 75/9
400 01 Ústí nad Labem
tel.: 475213138

http://www.pivovarnarychte.cz

ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.