I. kolo příjmu žádostí o udělení značky BROUMOVSKO regionální produkt®

ARZ  26. 05. 2011

V úterý 28. 6. 2011 se v Centru regionálního rozvoje Broumovska uskuteční první zasedání certifikační komise, která bude hodnotit přijaté žádosti výrobců o značku BROUMOVSKO regionální produkt®.

img

Značka se uděluje třem typům výrobků a produktů:

  • Potraviny a zemědělské produkty – např. mléko, sýry, maso, ryby, pečivo, obiloviny, ovoce, zelenina, víno, nápoje (šťávy a mošty), med apod.
  • Řemeslné výrobky a umělecká díla – např. výrobky ze dřeva, skla nebo papíru, slaměné ozdoby, krajky, šperky, keramika, nábytek, upomínkové předměty, pohlednice apod.
  • Přírodní produkty – např. lesní plody, léčivé byliny, čaje, extrakty z rostlin pro kosmetické účely, kompost, minerální voda apod.

Podmínkou k udělení značky je splnění certifikačních kritérií. K přihlášení a získání značky je nutné vyplnit formulář žádosti o udělení značky. Pokud budete mít zájem o formulář žádosti v textovém formátu pro vyplnění na počítači nebo budete potřebovat poradit, informace Vám poskytne koordinátor projektu Markéta Hanušová, tel. 737 430 524, e-mail: .

Vyplněnou žádost můžete odevzdat osobně v sídle Agentury pro rozvoj Broumovska o. s. (Centrum regionálního rozvoje Broumovska – areál broumovského kláštera) nebo zaslat na adresu: Agentura pro rozvoj Broumovska, Markéta Hanušová, Klášterní 1, 550 01 Broumov.

ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.