Sáčky na bezobalové, bezigelitové nakupování

produkt

Dodává: České sáčky

Obec: Děčín

Region: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

logo

Další fotografie:

 

České sáčky, Mirka Králíková

Textilní dílna České sáčky se sídlem v Děčíně má více než 10ti letou tradici. Šije sáčky z českého přírodního lnu a bavlny. Sáčky na pečivo, na ekologické nakupování potravin, ovoce, zeleninu, ale i na suvenýry a dalších výrobky z regionu.

 

Dílnička je to malá, ale o to více je z výrobků cítit radost a nadšení pro věc. V dílně pracujeme se zaujetím a když je víc zakázek dáváme práci lidem z regionu. Většinou jsou naše pomocnice ženy nad 50+ a lidé se zdravotním omezením. Jsou úžasné a jsme rádi, že je můžeme podpořit.

 

Naše výrobky mají dopad na ekologické smýšlení lidí. Chceme, aby si lidé uvědomovali, že je důležité používat (nejen) sáčky k opakovanému použití. A aby se obklopovali věcmi, které mají smysl a podporují místní výrobce a tvůrce.

 

Sáčky jsou současně označeny etiketou Českosaské Švýcarsko – regionální produkt a rádi bychom tyto přírodní pytlíčky nabízeli ostatním držitelům regionální značky, informačním střediskům na suvenýry a dalším zájemcům, abychom  podpořili sounáležitost lidí s místní ekonomikou.

Kontakt na výrobce:

České sáčky

Adresa provozovny

Vítězství 62
405 02 Děčín
tel.: 735 009 330

https://www.ceske-sacky.cz

Miroslava Králíková

ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.