GALLI DISTILLERY s.r.o.

produkt

Dodává: GALLI DISTILLERY s.r.o.

Obec: Dolní Podluží

Region: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

logo

Další fotografie:

portfolio výrobků
Hruškovice
Jabkovice
Lužická bylinná

Rodinný  rukodělný ovocný lihovar a pěstitelská pálenice navazující na 15-ti letou tradici vyrábí v Dolním Podluží  na pomezí Českosaského Švýcarska a Lužických hor ovocné destiláty a likéry. Certifikát regionální značky získali na tyto produkty:

LUŽICKÁ BYLINNÁ, JABLKOVICE, HRUŠKOVICE

 

LUŽICKÁ BYLINNÁ 25% - Nepřeberná paleta bylin, kterou nám příroda nabízí, byla i pro nás inspirací vytvořit bylinný likér lahodné chuti a kousek té přírodní lékárny přenést do vašich domovů. Pro náš likér jsme použili 11 druhů bylin. Výběr jsme volili tak, abychom blahodárné účinky bylin rovnoměrně rozložili po celém těle. Meduňku lékařskou na náš nervový systém, mátu peprnou pro naše trávení, puškvorec obecný na žaludek atd.. 100% přírodní, bez použití umělých barviv, aromat a dochucovadel.

 

JABLKOVICE 45% - je vyrobena ze směsi odrůd Golden delicius, Jonagold, Rubín a Fuji. Přeji všem zakusit tu omamnou vůni, která se line z palírny při destilaci jablkovice. Jako bychom se znovu vrátili v čase do doby zpracování čerstvých plodů. Svěží vůně a chuť jablkového destilátu vám vykouzlí úsměv na tváři. 100% přírodní, bez použití umělých barviv, aromat a dochucovadel.

HRUŠKOVICE 45% - je vyrobena ze dvou odrůd hrušek Konference a Bohemica. Hrušky jsme ručně odstopkovali, podrtili, nechali řádně prokvasit a výsledkem je čistý jemný hruškový destilát. 100% přírodní, bez použití umělých barviv, aromat a dochucovadel.

Likéry a ovocné destiláty  si můžete zakoupit např. na našem E-shopu  a v síti prodejen uvedených na našich webových stránkách KDE KOUPÍTE.

Naši síť prodejních míst budeme postupně rozšiřovat.

Sledujte nás také na našem Facebooku a Instagramu.

Kontakt na výrobce:

GALLI DISTILLERY s.r.o.

Dolní Podluží 330
407 55 Dolní Podluží
ČR
tel.: +420724332466

http://www.gallidistillery.cz

Zdeněk Kohout

Radka Pifková

ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.