Výzva k podání žádostí o certifikaci

SÄCHSISCH-BÖHMISCHE SCHWEIZ  20. 09. 2010

Výrobci z Českosaského Švýcarska mou žádat o regionální značku

Výzva k podání žádostí o certifikaci

20.09.2010
Zdroj: České Švýcarsko o.p.s.

Dovolujeme si touto cestou oficiálně informovat regionální výrobce o Výzvě k podání žádostí k získání certifikace pro výrobek (výrobky) v podobě značky „Českosaské Švýcarsko regionální produkt“.

České Švýcarsko o.p.s. se stalo v roce 2010 koordinátorem regionální značky „Českosaské Švýcarsko regionální produkt“, na které spolupracuje spolu s Asociací regionálních značek, MAS Šluknovsko a Saskou nadací pro ochranu přírody a životního prostředí.

Pokud se chcete zúčastnit prvního kola certifikace, vyplňte, prosím, přiloženou žádost. Současně zveřejňujeme i obecné zásady pro udělování a užívání značky. Vyplněná žádost musí být doručena na naši adresu nejpozději do 1. listopadu 2010 (v písemné nebo elektronické verzi). 

Zasedání Certifikační komise (v tomto roce již druhé), která posuzuje udělení značky jednotlivým výrobcům, proběhne dne 9. prosince 2010.

Následné slavnostní udílení certifikátů uskuteční  v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě (přesný termín včas zveřejníme).

Kontaktní osoba pro sběr žádostí a certifikační proces:
Michaela Andělová, DiS.
E-mail: michaela.andelova@ceskesvycarsko.cz
Tel.: +420 777 819 917 
Křinické nám. 1161/10, 407 46 Krásná Lípa
www.ceskesvycarsko.cz

V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na uvedeném telefonní číslo či e-mailové adrese.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Regionaler Koordinator der Marke

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.