Dětské vlněné Capačky a vyšívané kabelky

produkt

Verfügbar: Jana Stejskalová - Design

Gemeinde: Děčín

Region: SÄCHSISCH-BÖHMISCHE SCHWEIZ

logo

Weitere Fotos:

Capačky
vyšívaná kabelka z ovčí vlny
Jana Stejskalová

DĚTSKÉ VLNĚNÉ CAPAČKY A VYŠÍVANÉ KABELKY

Výrobky z ovčí vlny ručně filcované a vyšívané – Jana Stejskalová Desing

Jana Stejskalová bydlí na severu Čech v Děčíně, kde se ve svém ateliéru věnuje textilní tvorbě. Jako textilní výtvarník se při své práci na divadelních kostýmech a oděvech na zakázku setkává s řadou různých materiálů. Stejné bylo i setkání s vlnou. Ze začátku nesmělé setkání přerostlo v silný vztah. Vlna Janu Stejskalovou nadchla jako přírodní materiál se všemi svými skvělými vlastnostmi.

Nejdříve  vlnu občas zakomponovala do svých návrhů a použila vlněný detail, postupně pak začala dělat z vlny celé oděvy. 

„Při práci používám jednu z původních technik zpracování vlny- plstění, filcování. Vlna i technologie jsou velmi šetrné k životnímu prostředí a to mě utvrzuje o správném směru mé tvorby. Snažím se, aby tento materiál a technologie dostaly v mém pojetí nový,  současný design, abych své úžasné zážitky s vlnou přenesla i na vás…Posledním z mých projektů jsou dětské vlněné capačky. Věřím, že tato část mé tvorby vás zaujme a stanete se fanoušky vlny stejně jako já.“

Kontakt zum Hersteller:

Jana Stejskalová - Design

Dětské vlněné capačky a vyšívané kabelky

Sněžnická 68/52e
405 02 Děčín
ČR
tel.: 606423079

https://www.janavlna.cz

Jana Stejskalová

Děčín
telefon: 606423079

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Regionaler Koordinator der Marke

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.