Varnsdorfer Wurst

produkt

Verfügbar: Varnsdorfské uzeniny s.r.o.

Gemeinde: Varnsdorf

Region: SÄCHSISCH-BÖHMISCHE SCHWEIZ

logo

Weitere Fotos:

VARNSDORFSKÉ UZENINY

  • Klobása Menčíkova podkova

  • Tlačenka světlá

  • Salám Lužičan

 

Tato skupina mastných a voňavých výrobků z VARNSDORFSKÝCH UZENIN právem nese označení Českosaské Švýcarsko regionální produkt. Jsou vytvářeny léty vyzkoušenými originálními recepturami.

Při výrobě klobásy, tlačenky a salámu dochází především k rukodělné a precizní práci se surovinou. Maso pro výše uvedené výrobky je  nejprve rozbouráno, upraveno, tříděno, vymícháno a plněno. Jednotlivé kroky při výrobě vyžadují  především odpovídající technologické postupy, řemeslnou zručnost a znalost v oboru.

 

Menčíkova podkova – tato klobása je vyrobena na základě originální receptury VARNSDOFSKÝCH UZENIN z pečlivě vytříděného kvalitního masa. Výrobek je podmanivé a chuťově vyvážené masové chuti. Jedná se o ručně vázaný výrobek, který neobsahuje žádné náhražky ani přidané látky.

 

Tlačenka světlá – je vyráběna z vybraných částí vepřové plece a zadních kolen. Kvalitu výrobku potrhuje její delikátní chuť vařeného masa a koření. Použité maso do tlačenky dává vyniknout mozaice na řezu. Postup výroby, použité suroviny a ingredience vycházejí z tradičních receptur řeznických mistrů.

 

Lužičan –  tento salám je vyroben na základě originální receptury VARNSDOFSKÝCH UZENIN z vytříděných částí vepřového masa, které je mělněno na odpovídající zrnitost. Postup uzení a zasušení u tohoto výrobku je specifický. Metoda tepelného zpracování dodává výrobku požadované aromatické a chuťové vlastnosti.

 

PŘEJEME DOBROU CHUŤ!

Varnsdorfské uzeniny s.r.o.

Kontakt zum Hersteller:

Varnsdorfské uzeniny s.r.o.

Výchorní 160
407 47 Varnsdorf
ČR
tel.: 412 371 938

https://www.instagram.com/p/CeNZlJQtdaK/

Miroslav Petr Skokan

jednatel
telefon: 602 191 290

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Regionaler Koordinator der Marke

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.