Quest pro Lázně pod Zvičinou

ARZ  29. 03. 2014

Asociace regionálních značek ve spolupráci s Acteou a Svazem venkovské turistiky pořádají v Lázních pod Zvičinou dvoudenní workshop.

img

Hotel pod Zvičinou, Dolní Brusnice 96
17.–18. 4. 2014

Formou dvoudenního workshopu budete mít jedinečnou příležitost účastnit se tvorby hledačky zaměřené na prezentaci genia loci Hotelu pod Zvičinou, jeho bohaté historie a neméně pestré současnosti zasazené do čisté přírody samého srdce Podkrkonoší. Seznámíte se detailně s principy a možnostmi využití questingu jako nástroje popularizace konkrétního místa a s ním spojené nabídky a budete mít možnost konzultovat vlastní záměr využití questingu pro prezentaci jedinečných zážitků na venkově.

Workshop je určený pro držitele regionálních značek pro místní produkty a služby, poskytovatele služeb zapojené do projektu Prázdniny na venkově a další zájemce.

Účast na workshopu je bezplatná s možností ubytování v hotelu nebo chatičkách na vlastní náklady. Pro děti bude připraven kreativní program!

Workshop se koná v rámci realizace projektu Putování za regionálními produkty podpořeného Ministerstvem pro místní rozvoj ČR.

Bližší informace a registrace:
Kateřina Čadilová, Asociace regionálních značek, e-mail: , tel.: 724 863 604

Plakát a Program

Přihláška ke stažení

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

SOJ

SOJ

MAS Jablunkovsko

MAS Jablunkovsko

Město Jablunkov

Město Jablunkov

Koalicja Marek Ziem Górskich

Koalicja Marek Ziem Górskich

GÓROLSKO SWOBODA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.