Navštivte nás na veletrhu Regiontour!

ARZ  14. 01. 2015

Od 15. do 18. 1. si můžete na brněnském výstavišti zahrát hru "Putování za regionálními produkty" a zároveň se inspirovat, kde strávit zajímavé Prázdniny na venkově.

img

Asociace regionálních značek, která zastupuje již 26 regionů s vlastní značkou pro kvalitní místní produkty, pokračuje ve společné kampani s projektem Svazu venkovské turistiky "Prázdniny na venkově". V rámci kampaně "Na značky, na venkov!" společně zveme za poznáním regionálních produktů i zážitků.

Na veletrhu Regiontour se budeme prezentovat v pavilonu P na ploše 028, kde vedle informačních materiálů najdete i velkou hru Putování za regionálními produkty.

Prázdniny na venkově nabízejí více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Asociace regionálních značek sdružuje více než 800 výrobců, provozovatelů služeb a jedinečných zážitků z 24 regionů celé České republiky.

Navštivte nás na Regiontouru nebo na www.prazdninynavenkove.cz/ a www.regionalni-znacky.cz! Poznáte to pravé z našich regionů a zažijete prázdniny na venkově po celý rok!

Kontakty:

Prázdniny na venkově - Ing. Zdenka Nosková, tel. +420 777 191 323,

Regionální značky - PhDr. Kateřina Čadilová, tel. +420 724 863 604,

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

SOJ

SOJ

MAS Jablunkovsko

MAS Jablunkovsko

Město Jablunkov

Město Jablunkov

Koalicja Marek Ziem Górskich

Koalicja Marek Ziem Górskich

GÓROLSKO SWOBODA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.