Výzva k podání žádostí o značku Górolsko Swoboda regionální produkt

GÓROLSKO SWOBODA  19. 03. 2017

Věnujete se výrobě originálních řemeslných výrobků, uměleckých předmětů anebo potravin, zemědělských a přírodních produktů v Mikroregionu Górolsko Swoboda? Chcete se zapojit do společenství, kterému záleží na udržitelném rozvoji tohoto výjimečného regionu na pomezí tří států? Přihlaste svůj produkt do certifikace značkou Górolsko Swoboda regionální produkt.

img

Až do pátku 31. 3. můžete podávat žádosti o certifikaci.

  • Potraviny a zemědělské produkty- např. mléko, sýry, maso, ryby, pečivo, ovoce, zelenina, víno, nápoje (šťávy a mošty), med apod.
  • Řemeslné výrobky a umělecká díla- např. výrobky ze dřeva, skla nebo papíru, slaměné ozdoby, krajky, šperky, keramika, nábytek, upomínkové předměty, pohlednice apod.
  • Přírodní produkty– např. lesní plody, léčivé byliny, čaje, extrakty z rostlin pro kosmetické účely, kompost, minerální voda apod.

Podmínkou je naplnění certifikačních kritérií a odeslání vyplněné žádosti  na adresu  

Pokud Vaše žádost bude splňovat povinná kritéria (územní příslušnost, soulad s platnými předpisy pro danou činnost a šetrnost k životnímu prostředí), budete pozváni na jednání certifikační komise, která se sejde ve středu 5. 4. 2017 v 16.00 v Domě PZKO v Jablunkově.

Kontakt:

Magdalena Ćmiel, tel. 739 125 292, cmiel.m.cmiel@gmail.com 

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

SOJ

SOJ

MAS Jablunkovsko

MAS Jablunkovsko

Město Jablunkov

Město Jablunkov

Koalicja Marek Ziem Górskich

Koalicja Marek Ziem Górskich

GÓROLSKO SWOBODA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.