Górolsko Swoboda regionální produkt® ve Varšavě

GÓROLSKO SWOBODA  19. 04. 2017

30 března se ve varšavském Muzeu dějin polských Židů uskutečnila zajímavá konference nt. „Komercializace síťových turistických produktů Mazověckého vojvodství”, které se zúčastnil také regionální koordinátor značky Górolsko Swoboda regionální produkt® reprezentující MS PZKO Jablunkov. Organizátorem byla Mazověcká regionální turistická organizace.

img

Konference se zúčastnila necelá stovka hostů reprezentující samosprávy, neziskové organizace, vysoké školy, sdružení a firmy z turistické branže z celého Mazověckého vojvodství. Z krátkých rozhovorů vedených s hosty během konference vyplývalo, že jsou velmi spokojeni, že mohli získat nové znalosti. Vysokou meritorní úroveň potvrdily také publikace o průběhu konference v deníku „Rzeczypospolita” a na portálu „Wasza Turystyka”.

Na pozvání organizátorů se svou přednáškou vystoupil Leszek Richter, regionální koordinátor značky Górolsko Swoboda regionální produkt®. Hovořil o Asociaci Regionálních Značek jako jednotném systému značení produktů, služeb a zážitků na území ČR. Jeho prezentace vzbudila u posluchačů mnohé reakce a velký zájem. Efektem byla celá řada meritorních diskuzí v kuloárech a navázání nových pracovních kontaktů. Účastníci konference nešetřili slovy uznání na téma mechanizmů zavádění a způsobu fungování systému značení produktů, služeb a zážitků. Prohlásili, že nabyté vědomosti pro ně budou inspirací do další práce.

Program konference http://mrot.pl/7-aktualnosci/1080-zaproszenie-na-seminarium

Další informace a fotografie http://mrot.pl/7-aktualnosci/1100-swietne-oceny-konferencji

 

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

SOJ

SOJ

MAS Jablunkovsko

MAS Jablunkovsko

Město Jablunkov

Město Jablunkov

Koalicja Marek Ziem Górskich

Koalicja Marek Ziem Górskich

GÓROLSKO SWOBODA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.