Herczawski Grunt

produkt

Gmina / miejsce: Hrčava

Region: GÓROLSKO SWOBODA

logo
Więcej zdjęć:
Punkt sprzedaży
"Grunt" znamená základ, v našem případě základ toho, čemu se již několik let věnujeme, abychom zachovali tradice našich prarodičů, původní folklór a kulturu, podpořily tradiční způsob zpracování a výroby regionálních produktů.
V roce 2013 jsme se rozhodli založit malou farmu "Hrčavský grunt", protože jsme vyrůstali od malička v hodpodářském prostředí a máme vztah ke zvířatům a hospodaření na statku. Kromě toho žijeme v prostředí, které je ideální pro hospodaření, tedy v současnosti po novém - farmaření.
Začali jsme s chovem skotu, ovcí, prasat a koní. Obhospodařujeme cca 22 ha trvale travního porostu, z toho část je vlastní, zbytek máme v pronájmu. Pozemky jsou spásány zvířaty a kosené pro účely zabezpečení krmiva pro zvířata.
Další činností, které se věnujeme, je vaření vlastního piva podle vlastní receptury pod značkou "Hrčavské pivo". Od roku 2018 provozujeme malou rodinnou "Sýrárnu Hrčavský grunt" na Trojmezí, ve které vyrábíme tradiční domácí sýry a mléčné produkty. Pořádáme akce pro děti a dospělé zaměřené na ukázky chovu hospodářských zvířat, péče o zvířata, ukázky výcviku koní, psů a ježdění na koních. Účastníme se akcí zaměřených na zviditelnění a podporu chovu zvířat, folklóru, tradic a regionálních produktů. 

Kontakt na miejsce sprzedaży:

Grunt na Trojmezí rodina Staňova

Hrčava 56
739 98 Hrčava
tel.: +420 602 568 755

http://www.hrcavskygrunt.cz/cz/

Ing. Petr Staňo

Godziny otwarcia:

 

Wybierz region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Dofinansowania z Mechanizmów Finansowych EOG/Norwegia

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

SOJ

SOJ

MAS Jablunkovsko

MAS Jablunkovsko

Miasto Jabłonków

Město Jablunkov

Koalicja Marek Ziem Górskich

Koalicja Marek Ziem Górskich

GÓROLSKO SWOBODA produkt regionalny®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.