Poklady z regionů se těší na objevení

ARZ  06. 02. 2022

Internetová nákupní galerie s certifikovanými regionálními produkty Poklady z regionů hlásí už tři desítky zapojených výrobců a spoustu novinek.

img

V e-shopu najdete jak aktuální valentinskou nabídku, tak třeba klasiku českých kreativních hraček, stavebnici MERKUR s více než stoletou historií. Mezi novinkami jsou i proutěné košíky Davida Čížka ze Zápraží nebo nápadité textilní doplňky pro malé i velké z Dílny Hama z Krkonoš. Obměnil se i sortiment koženého zboží a přibyly řeznické výrobky ve skle, tentokrát z rodinného řeznictví Machač z Mořkova.

Hlavně ale všichni prodávající mají na e-shopu kromě výrobků také svůj příběh, který se často čte se zatajeným dechem. Ve zkratce to často působí skoro jako pohádka, ale kolik energie, píle a často i odvahy dělat věci "jinak" za většinou z popsaných osudů stojí!

Přijměte tedy pozvání do naší galerie, kde se nespěchá, kde můžete v klidu objevovat kvalitní produkty se zaručeným původem za férovou cenu.

A pokud se rozhodnete nakoupit, uděláte tím hned trojnásobnou radost – kupujícímu, obdarovanému i konkrétnímu výrobci!

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.