Svíčky z Jívové

produkt

Dodává: Svíčky z Jívové

Obec: Olomouc

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Dekorativní glycerínová mýdla a svíčky vyrábíme na Jívové, která se nachází cca 20 km od Olomouce. Výrobou těchto mýdel a svíček se zabýváme již 7 let. Každým dnem se snažíme rozšiřovat sortiment, takže můžeme nabídnout různou škálu tvarů, vůní a barev.

Poctivá ruční práce a tradiční způsob výroby mají u nás své místo. Díky kvalitnímu přírodnímu palmovému vosku naše svíčky zaručují stabilní a dlouhé hoření. Svíčky jsou neparfemované a jsou proto vhodné i pro alergiky. Prosvětlete Váš domov a objevte kouzlo příjemného světla svíček.

 

Ručně vyráběná glycerinová mýdla jsou tradičním způsobem vařena z přírodních rostlinných olejů, díky příměsi vonných esenciálních olejů mají jedinečnou vůni. Zvýšený obsah glycerinu napomáhá k hojení různých kožních onemocnění, jako je třeba lupénka.

Originalita je základ!

A proto naše ručně vyráběná mýdla přizpůsobíme Vašemu přání. Nechejte si vyrobit jedinečné mýdlo s logem Vaší společnosti. Díky tradiční ruční výrobě mýdel pro nás není problém vytvořit pro Vaše podnikání neobvyklá reklamní mýdla.

Pokud Vás tato naše nabídka zaujala, neváhejte nás navštívit v naší provozovně, která se nachází v Olomouci nebo se můžete podívat na náš e-shop, kde najdete náš celý sortiment a samozřejmě i ceny.

 

Kontakt na výrobce:

Svíčky z Jívové

Provozovna

Třída Svobody 43/39
779 00 Olomouc
tel.: +420 602 950 150
tel.: +420 737 984 702

Sídlo

Jívová 137
783 16 Jívová
tel.: +420 736 626 925


Miluše Domanská

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.