Trubička z kopečka

produkt

Dodává: Trubička z kopečka

Obec: Šternberk

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Přivoňte si, ochutnejte a zavzpomínejte na dobu, kdy se peklo s láskou.

 Moje babička pekla trubičky na Vsetíně podle starého rodinného receptu více než 25 let. V prosinci 2014 se rozhodla, že je čas pověsit zástěru na hřebík a dopřát si zaslouženého důchodu. Protože v dané době nebyl v naší rodině nikdo, kdo by na její práci navázal a mě spolu s přítelkyní přišlo líto nechat recept zapadnout, rozhodli jsme se babiččin postup výroby naučit a, ač oba zaměstnaní, v omezené míře v pečení pokračovat.

V Samotiškách jsme za pomocí blízkých obnovili starou pekárnu Na Rychtě a každý den po práci jsme zde pro Vás pekli čerstvé trubičky pro několik prodejen v Olomouci a okolí. Nově jsme naši pekárnu přesunuli blíže k našemu domovu do Šternberka a odtud vozíme trubičky k Vám. Pravidelně se také účastníme farmářských trhů nejen na Hané. Chystáte-li rodinnou oslavu, svatbu či si chcete jen tak dopřát něco dobrého k nedělní kávě, můžete si trubičky objednat i přímo u nás.

Kontakt na výrobce:

Trubička z kopečka

Valíčkova 2775/10
785 01 Šternberk
tel.: +420 739 082 092
tel.: +420 605 724 752

https://www.trubickazkopecka.cz/

Mgr. David Zahradník

telefon: +420 605 724 752

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.