Lískový ořech-čokoláda / Arašídy-čokoláda

produkt

Dodává: ŠUFAN s.r.o.

Obec: Olomouc

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

 

 

Společnost ŠUFÁNEK s.r.o. jsme my, Marek a Matěj – milovníci oříškových másel, založili v srpnu roku 2014. Poprvé jsme tuto pro nás Středoevropany netradiční delikatesu ochutnali ve Vancouveru v Kanadě a už první lžičkou si nás máslo získalo na celé čáře. Stalo se naším každodenním partnerem, který nás doprovázel celá dvě léta při toulkách po nádherné a ryze divoké zemi. Za tyto dva úžasné a na zážitky bohaté roky jsme si vytvořili k máslu pouto, které jsme si převezli zpět domů do naší malinkaté vlasti. Jen co jsme spotřebovali poslední dovezené skleničky z Kanady, vydali jsme se pátrat po oříškovém másle do našich obchodů. Dlouho jsme hledali opravdu chutné máslo. Neúspěšně. Másla byla buď příliš sladká, nebo slaná, ale hlavně byla většinou plná všelijakých konzervantů a podivných přísad. A tak jsme si řekli, že si másla zkusíme vyrobit sami doma. Načetli jsme mnoho informací, vyzkoušeli jsme různé druhy ořechů a dalších přírodních přísad, až jsme nakonec vytvořili naše první arašídové máslo pro sebe a naše blízké. Kladné ohlasy od našich kamarádů na sebe nenechaly dlouho čekat a zájem o arašídové máslo pozvolna narůstal. A to byl ten okamžik, kdy jsme se rozhodli, že se o naše másla pokusíme podělit s veřejností. Jsme šťastní a hrdí zároveň, že Vám můžeme představit opravdu ručně vyráběná oříšková másla bez konzervantů a zbytečných přísad.

Naším hnacím motorem je spokojenost a radost našich zákazníků, kteří u nás nakoupí, nebo jen třeba ze zvědavosti navštíví naše stránky. Proto si dáváme hodně záležet na výběru našich dodavatelů a při výrobě používáme výhradně kvalitní přírodní suroviny, které (pokud to jde) pocházejí z České republiky. Jelikož jsme česká společnost, máme rádi aktivní životní styl a není nám lhostejné, kde žijeme, rozhodli jsme se přispívat na ochranu šelem a jejich návrat do našich lesů a hájů.

 

Kontakt na výrobce:

ŠUFAN s.r.o.

Provozovna/Korespondeční adresa

Holická 1173/49a
779 00 Olomouc
tel.: +420 731 469 919

http://www.sufan.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.