Zabíjačkové speciality od Zajíčků

produkt

Dodává: Uzeniny Zajíček s.r.o.

Obec: Prostějov

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Naše malá rodinná firma má dlouholetou tradici, od roku 2009 působíme jako spol. s.r.o.. Máme v Prostějově malou výrobnu, kde vyrábíme tradiční uzeninu podle starých rodinných receptur našeho pradědečka.

Jsme hrdí na to, že jsme tuto rodinnou tradici dokázali udržet a přinášíme našim zákazníkům poctivé a kvalitní výrobky bez separátů a náhražek masa.

Začali jsme s velkoobchodním zásobováním malých obchůdků v Prostějově a jeho okolí, na základě doporučení od spokojených zákazníků se postupně síť rozrostla na 150 prodejen i v jiných okresech, které každý týden pravidelně zásobujeme našimi výrobky. Sortiment, který nabízíme, je velmi široký, čítá asi 30 druhů výrobků od domácích klobás a buřtů, přes uzená masa, jitrnice, tlačenku, domácí paštiku a šunku.

Mimo tradičních uzených výrobků a zabíjačkových specialit můžeme našim zákazníkům také nabídnout na různé oslavy, svatby a jiné příležitosti pečená masa z láku, kýtu s kostí připravenou na gril, domácí řízky, špízy, plněné kapsy a obložené mísy.

Kontakt na výrobce:

Uzeniny Zajíček s.r.o.

Vrahovická 517/168
798 11 Prostějov
tel.: +420 777 181 108

https://www.uzeninyzajicek.cz/

Lenka Vacková

telefon: +420 777 181 108

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.