Permasemínka

produkt

Dodává: Marek Kvapil

Obec: Pňovice

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Jmenuju se Marek Kvapil a permasemínka nejen prodávám, ale také pěstuju. Název permasemínka vznikl spojením slov "permakultura" a "semínka". Permakultura je sada ekologických principů a etických hodnot, které se snažím aplikovat na semenářské umění. Je to kritérium, dle kterého vybírám a testuju odrůdy. Je to idea, která dává smysl tomu, co dělám a ukazuje mi směr. 

Skrze permasemínka chci činit zahrádky pestřejší a zdravější:-)

Mým dlouhodobým cílem je postupně vytvářet, rozšiřovat a udržovat kolekci nehybridních, starých, krajových, amatérských a jiných neprůmyslových odrůd či zapomenutých druhů, které jsou vhodné k pěstování bez chemie na běžných zahrádkách a které se dají semenařit. Hodně času trávím tím, že pátrám po vzácných a špatně dostupných odrůdách u místních pěstitelů, ekologických šlechtitelů, spřízněných semenářských organizací v zahraničí a v genových bankách. Nové odrůdy či druhy testuju, množím a ty osvědčené poskytuju Vám - pěstitelům a zahrádkářům.

Kontakt na výrobce:

Marek Kvapil

784 01 Pňovice 55
tel.: +420 732 479 053

https://permaseminka.cz/

Marek Kvapil

telefon: +420 732 479 053

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.