Bylinné tinktury a tinktury z pupenů

produkt

Dodává: Mgr. Jarmila Podhorná

Obec: Brodek u Konice

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Bylinné tinktury a tinktury z pupenů

Firma  Naděje byla založena v roce 1998.  Naděje se specializuje na výrobu bylinných tinktur, mastí olejů a výluhů. Svou pověst založila na kvalitě svých výrobků. Pro výrobu tinktur i ostatních výrobků používá především vlastní suroviny, které pečlivě sleduje a kontroluje. Léčivé rostliny pro výrobu léčivých tinktur  má pod kontrolou již od jejich zasetí až po finální zpracování.  

Při vývoji a výrobě používá  nejmodernější poznatky a výzkumy z alternativní medicíny a bylinné léčby. Sběr takto vypěstovaných bylin se provádí v optimální době tak, aby si uchovaly maximum účinných látek. Přísné kontrole podléhá i výroba tinktur a uskladnění. Veškeré tinktury a ostatní výrobky prošly schválením  ve Státním zdravotním ústavu Ministerstvem zdravotnictví ČR, mají tedy řádnou registraci jako potravinové doplňky. Výroba bylinných tinktur probíhá v provozu certifikovaném Státním ústavem pro kontrolu léčiv, je pečlivě testována v průběhu celého procesu ve vlastních laboratořích. Bylinné produkty jsou zpracovávány bez chemických a konzervačních přísad.

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin – gemmoterapeutik  na lidský organismus.  Přání Mgr. J.  Podhorné  bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie  i alternativní medicíny předala především nemocným.  Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinku a cenově dostupných,  které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech. Paní Podhorná získala v roce 2010 přestižní ocenění Živnostník roku Olomouckého kraje.

Firma v současné době má v sortimentu více jak sto druhů bylinných tinktur.  Mimořádně účinné jsou tinktury vyrobené z pupenů rostlin. Rostlina v pupenech přechovává svůj genetický potenciál, proto v nich shromažďuje nejcennější látky, které tělo zotavují  a současně vytváří i obranný mechanismus – prevenci proti nemocem. Kombinací tinktur vznikly „kúry“, jsou to sestavy složené z několika tinktur bylinných i z pupenů. Společně mohou komplexně působit na organismus a léčit i zlepšovat  zdravotní stav. 

Postupným vývojem firmy Naděje Mgr. J. Podhorná  objevila další možnosti zvýšení účinku samotných tinktur a to v první fázi  o energii včelího biopole. Byly vybrány některé tinktury na specifické problémy a ošetřeny včelím biopolem a tato účinnost založená na energetickém působení je nejvyšší po dobu tří měsíců.

V druhé fázi vznikly patentově chráněné – gemmoglukany. Celkem je osm druhů tinktur v 50ml lahvičkách (zařazují se do speciálně sestavovaných kúr). Velmi účinnou a oblíbenou je  Zlatá  řada tinktur s gemmoglukany  – čtyři druhy gemmoglukanů v 195ml balení, které nahradí jednu kúru.

Další řadou produktů jsou masti, oleje a výluhy, které doplňujeme k sestavě pro léčbu. Firma Naděje dodává do lékáren i většině našich předních velkoobchodů, které mají své obchodní sítě po celé ČR i v zahraničí. Firma se v průběhu let rozrostla až do dnešní podoby a o naše výrobky je stále větší zájem jak na Českém trhu, tak i v zahraničí.

Kontakt na výrobce:

Mgr. Jarmila Podhorná

Brodek u Konice 3
798 46 Brodek u Konice
tel.: +420 582 391 254, +420 582 391 870
tel.: +420 737 525 301

http://www.nadeje-byliny.eu

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.