Mléko a mléčné výrobky

produkt

Dodává: AMALTHEA s.r.o.

Obec: Hvozd

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Farma AMALTHEA s.r.o. je malá ekologicky hospodařící rodinná farma. Původně malé hospodářství s chovem koz si i po rozšíření o chov mléčných krav zachovalo svůj rodinný charakter.

U chovaných masných ovcí plemene charollais a suffolk spíše než o stádech mluvíme o skupinách zvířat.

Protože hospodaříme na cca 25 hektarech zemědělské půdy, za rozhodující podmínku prosperity považujeme faremní zpracování a přímý prodej našich produktů s vysokou přidanou hodnotou, ať se jedná u kvalitní plemenná zvířata nebo o výrobky z kozího či kravského mléka.

Do této filozofie zapadá i zvýšení kvality a přidané hodnoty a odlišení se od standardní produkce přechodem na ekologické hospodaření.

Vyráběné sýry navazují na některé staré a méně známé receptury za zemí s tradiční výrobou kozích sýrů. Protože si vytváříme okruh stálých zákazníků, stavíme propagaci našich výrobků i na půvabných příbězích o jejich vzniku.

Vzhledem k rozsahu výroby jsou jednotlivé šarže našich sýrů originály, vyráběné a ošetřované s láskou a péčí. I proto získávají ocenění na soutěžích a degustacích.

 

Kontakt na výrobce:

AMALTHEA s.r.o.

Hvozd 59
798 55 Hvozd
tel.: 777 065 801

https://cs-cz.facebook.com/farmahvozd/

Ing. Ivan Hrbek

Prodejní místa:

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.