Ovoce z Úsovska

produkt

Dodává: ÚSOVSKO AGRO s.r.o.

Obec: Úsov

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Mohelnická zemědělská a.s. je tradičním a známým pěstitelem ovoce. V současné době jsou sady vysázeny na ploše 260 hektarů s roční produkcí až 5 500 tun čerstvého ovoce – jablek, hrušek, višní, černého a červeného rybízu.

Mohelnická zemědělská a.s. je součástí koncernu Úsovsko a.s. a je zakládajícím členem odbytového družstva CZ FRUIT, které je držitelem certifikátů  ISO 9001:2000 a GLOBALG.A.P. U jmenovitých odrůd v balení máme právo využívat i ochrannou známku Klasa. Každoročně prezentujeme naše ovoce na výstavách, na podzimní výstavě Flora Olomouc jsme několik let po sobě získali ocenění za expozici. V předvánočním období se už víc než 10 let se účastníme společně dobročinné akce: „České jablko – dobrý skutek“.

Celá výroba je od roku 1994 zapojena do Svazu integrovaného systému pěstování ovoce s právem využívání ochranné známky SISPO.

Na pěstební činnost navazuje sklad ovoce na 2000 tun s moderními technologiemi skladování ovoce. Díky těmto skladovacím podmínkám jsme schopni udržet jablka v čerstvém stavu na skladě v podstatě celoročně. U sezonního ovoce, jako jsou višně, černý a červený rybíz se naopak snažíme o co nejrychlejší cestu ke konečným zákazníkům.

Kontakt na výrobce:

ÚSOVSKO AGRO s.r.o.

Klopina 33
789 73 Úsov
tel.: +420 583 484 111
tel.: +420 773 799 968

http://www.usovsko.cz

Ing.  Horáček

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.