Textilní výrobky s autorským potiskem

produkt

Dodává: Kateřina Majerová

Obec: Němčice nad Hanou

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Ruční sítotisk je stará tiskařská metoda, kdy se přes speciální síto nanáší barva přímo na látku. Nejrůznější motivy tak ve spojení s kvalitním materiálem a dobrým nápadem dávají vznik výrobkům, které rozhodně neuniknou povšimnutí lidí, kteří chtějí dobře vypat a zaujmout ve společnosti. Lidem, kteří chtějí žít v moderní době, kdy styl oblékání dotváří jedinečnost a charakterizuje danou osobnost….

…. tedy především všem, kteří chtějí být „originální“.

Oděvy jsou vyrobeny z moderních materiálů, převážně v kombinaci bavlna - elastan. Jedná se většinou o úplety, teplákovinu, funkční materiál softshell a termo materiály. Sortiment je široký, převládá dámská móda, a to trika, mikiny, sukně nebo kalhoty. Jako doplňky jsou oblíbené šátky a kabelky a občas se objeví i nějaký kousek pro muže a děti.

Typickými znaky utvářejícími výjimečný styl všech oděvů jsou charakteristický střih, autorský potisk a různobarevné ozdobné proševy.

Mé výrobky si můžete prohlížet, hodnotit a případně objednávat pod značkou majerKa na internetu, nebo si je můžete vyzkoušet v kamenném obchůdku v Praze. Se svými zákazníky se také několikrát v roce ráda osobně setkávám na prodejních akcích zaměřených na kreativní nezávislou módu a design.

Najdete nás na facebooku: https://www.facebook.com/MajerKa.cz/

Kontakt na výrobce:

Kateřina Majerová

Hruška 54
798 27 Němčice nad Hanou
tel.: +420 739 449 834

http://www.facebook.com/majerKa.cz
http://www.fler.cz/majerka

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.