Textilní výrobky s autorským potiskem

produkt

Dodává: Kateřina Majerová

Obec: Němčice nad Hanou

Region: HANÁ

logo

Další fotografie:

Ruční sítotisk je stará tiskařská metoda, kdy se přes speciální síto nanáší barva přímo na látku. Nejrůznější motivy tak ve spojení s kvalitním materiálem a dobrým nápadem dávají vznik výrobkům, které rozhodně neuniknou povšimnutí lidí, kteří chtějí dobře vypat a zaujmout ve společnosti. Lidem, kteří chtějí žít v moderní době, kdy styl oblékání dotváří jedinečnost a charakterizuje danou osobnost….

…. tedy především všem, kteří chtějí být „originální“.

Oděvy jsou vyrobeny z moderních materiálů, převážně v kombinaci bavlna - elastan. Jedná se většinou o úplety, teplákovinu, funkční materiál softshell a termo materiály. Sortiment je široký, převládá dámská móda, a to trika, mikiny, sukně nebo kalhoty. Jako doplňky jsou oblíbené šátky a kabelky a občas se objeví i nějaký kousek pro muže a děti.

Typickými znaky utvářejícími výjimečný styl všech oděvů jsou charakteristický střih, autorský potisk a různobarevné ozdobné proševy.

Mé výrobky si můžete prohlížet, hodnotit a případně objednávat pod značkou majerKa na internetu, nebo si je můžete vyzkoušet v kamenném obchůdku v Praze. Se svými zákazníky se také několikrát v roce ráda osobně setkávám na prodejních akcích zaměřených na kreativní nezávislou módu a design.

Kontakt na výrobce:

Kateřina Majerová

Hruška 54
798 27 Němčice nad Hanou
tel.: +420 739 449 834

http://majerka.eu/
http://www.fler.cz/majerka

Prodejní showroom

Hruška 40
798 27 Němčice nad Hanou

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.