Výrobky s regionální značkou se dostaly na stupně vítězů!

ARZ  29. 03. 2010

JABLONEC NAD NISOU - Domácí výrobky s regionální značkou potvrdily svou kvalitu na Výstavě regionálních produktů a suvenýrů, která probíhala v Jablonci nad Nisou ve dnech 18.-20.3.2010.

img

Na výstavě, kterou pořádá Okresní hospodářská komora v Jablonci n.Nisou, se soutěžilo ve třech kategoriích. Výrobky s regionální značkou se ve všech třech dostaly až na stupně vítězů.

V kategorii „Regionální produkty potravinářské“ získaly druhé místo Křehké válené uši ze Štramberka od Františka Šuberta, které nesou značku Vyrobeno v BESKYDECH®. Hned za nimi se umístily Medové likéry od Davida Czyže se značkou GÓROLSKO SWOBODA – regionální produkt®.

Další kategorií byly „Regionální produkty ostatní“. V té se na třetím místě umístil se svými drátovanými objekty pan Ladislav Šlechta. Jeho výrobky jsou oceněny značku KRKONOŠE – originální produkt®.

Region Górolsko Swoboda měl své zastoupení i mezi třemi nejlepšími poslední kategorie „Suvenýry“. Na třetí místo se dostala Katarína Holtánová a její ručně tkaný textil.

Blahopřejeme k úspěchu.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.