Výzva k předkládání žádostí o udělení značky JESENÍKY originální produkt®

JESENÍKY  19. 10. 2012

Máte také zájem se zařadit se svým výrobkem či službou do systému regionálního značení JESENÍKY originální produkt® Požádejte o značku JESENÍKY originální produkt®. Pokud tuto značku již máte a vypršela Vám platnost certifikátu, zažádejte o prodloužení certifikátu. Podepsané žádosti podávejte pro výrobky do 9. listopadu 2012, pro služby do 2. listopadu 2012 v sídle regionálního koordinátora - MAS Horní Pomoraví o.p.s.. Certifikační komise bude zasedat 14. listopadu 2012.

img

Žádosti o udělení značky „JESENÍKY originální produkt®“ jsou přijímány v tištěné podobě v 1. vyhotovení. Formulář žádosti o udělení značky „JESENÍKY originální produkt®“ je k dispozici na webové prezentaci www.hornipomoravi.eu (v sekci Dokumenty/JESENÍKY originální produkt) nebo v tištěné podobě v sídle MAS Horní Pomoraví o. p. s.


Termín příjmu žádostí o udělení značky „JESENÍKY originální produkt®“:

Žádosti budou přijímány v pracovní dny v termínu pro výrobky do 9. listopadu 2012, pro služby do 2. listopadu 2012 (od 8:00 hod do 15:00 hod).

Podmínky pro certifikaci výrobků, stravovacích a ubytovacích zařízení je možné telefonicky či osobně konzultovat s pracovníky regionálního koordinátora - MAS Horní Pomoraví.

Kontakty pro další informace a bezplatné konzultace:

Pro výrobky: Ing. Lenka Krobotová, regionální koordinátor, tel: 736 695 544, email: krobotova@hornipomoravi.eu

Pro služby: Ing. Hana Olejníková, regionální koordinátor pro služby, tel: 725 940 340, email: olejnikova@hornipomoravi.eu

Mgr. Jakub Dolníček, regionální koordinátor pro služby, tel: 603 984 239, email: j.dolnicek@seznam.cz

Příjem žádosti bude probíhat v sídle regionálního koordinátora - MAS Horní Pomoraví o.p.s., Hlavní 137, Hanušovice 788 33.

Celé znění výzvy si můžete přečíst na www.hornipomoravi.eu.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.