Jeseníky nadělují i letos

JESENÍKY  29. 11. 2021

Virtuálně, ale především lokálně podporuje kampaň Jeseníky pod stromeček certifikované, produkty, služby, zážitky i prodejní místa. Letos je pro regionální řemeslníky a výrobce největší rána rušení adventních trhů a jarmarků. Zejména ti, kteří se rádi setkávají s lidmi a nejsou zběhlí ve virtuálním prostoru, nemají moc šancí zvýšit odbyt pro své lokální produkty.

img

Po celou adventní dobu tak bude koordinátor značky JESENÍKY originální produkt®  Místní akční skupina Horní Pomoraví zveřejňovat jednotlivé držitele ochranné známky, aby se o nich dozvědělo co nejvíce lidí. „Letos navíc chceme podpořit i kamenné prodejny, které mají také certifikát prodejního místa značky JESENÍKY originální produkt®. Ta mnohdy prodávají desítky produktů z našeho regionu nebo z okolních lokalit,“ objasnila Hana Olejníková z MAS Horní Pomoraví.

Průběžně se tak budou zveřejňovat tipy na vánoční dárky, bytové dekorace, poukázky, certifikovaná prodejní místa, pozvánky na akce a workshopy s vánoční tématikou, které pořádají držitelé značky, nebo se jich účastní.

Výrobky, vouchery a tipy se budou během adventu postupně představovat ve skupině na Facebooku nazvané Jeseníky pod stromeček. V současné době logo fialového zvonku nese 91 výrobků, více než dvě desítky poskytovatelů stravovacích a ubytovacích služeb a zhruba dvacítka jedinečných zážitků.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.