Bioslavnosti – PROBIO slaví narozeniny, třicáté

JESENÍKY  14. 07. 2022

Společnost PROBIO slaví třicet a festivalu Bioslavnosti patnáct. Akce, která je oslavou dobrého jídla, pití a zábavy pro celou rodinu se letos koná v sobotu 16. července 2022 v areálu společnosti PROBIO ve Starém Městě pod Sněžníkem od 10 hodin.

img

Jako moderátor se na vás již těší Jirka Mádl, známý herec, režisér a scénárista, jehož účast slibuje příjemnou zábavu pro všechny.

Ani hosté nezůstanou pozadu. Určitě vás potěší Hanka Zemanová, autorka mnoha knih o zdravém vaření a životním stylu a Lukáš Roubík, zakladatel Institutu Moderní Výživy a autor nejprodávanější české knihy v oblasti sportovní výživy Moderní výživa ve fitness a silových sportech.

Celý den bude pro děti k vyřádění dětský koutek, kde je jako obvykle čeká spousta atrakcí a zábavy. Mimo jiné i lanová dráha, skákací hrad, šplhání po stromech. Pro děti budou připraveny také výtvarné dílničky, kde si budou moci vyrobit například svíčku nebo náušnice.

Nejenom pro děti je určeno jedno z představení, tzv. Králičí hop, kdy králíci překonávají různé překážky. Je to taková králičí agility, ve které se dokonce pořádají závody. Také pastevečtí psi se předvedou, tentokrát při pasení hus. A při jedou se ukázat také oblíbené sovičky ze vzdělávacího centra Království sov.

 A máme tu pro vás hudební program. Těšit se můžete od 15:10 na Bombarďáky, pak přivítáme v 16:30 Václava Koubka s kapelou, od 18:00 to rozjede Schodiště a po něm v 19:00 Ondřej Fencl a Hromosvod… a jako zlatý hřeb večera se ve 21:20 představí Tata Bojs…

Společnost PROBIO nese značku JESENÍKY originální produkt® pro mlýnské výrobky bezlepkové.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.