Dětský gastrofestival zve do kouzelné zahrady

JESENÍKY  05. 06. 2023

Co všechno ukrývá kouzelná zahrada, jaká zákoutí v ní lze objevovat a co ze zahrady využít v kuchyni se dozví malí i velcí návštěvníci letošního ročníku Dětského gastrofestivalu v Pradědově dětském muzeu v Bludově. Jedinečný kuchařský festival pro děti se bude konat od 9. do 11. června.

img

„Chybět nebudou oblíbené dílničky. Malí kuchaři navléknou zástěry, vezmou vařečky do ruky a vytvoří dobroty, které na místě snědí. Dospělí si mohou pochutnat na regionálních pokrmech či dobrotách z grilu. Pro všechny chystáme pohodové zážitky v prostředí
Pradědova muzea,“ slibuje za organizátory Markéta Ficnarová z certifikovaného jesenického zážitku Pradědova dětského muzea.
Pro děti budou v Kouzelné zahradě připraveny krátké divadelní pohádky s loutkami, ale také interaktivní hry zaměřené na letošní téma Dětského gastrofestivalu. Pořadatelé tradičně spolupracují s místními producenty, marcipán dodávají každoročně do tvořivé kuchařské dílničky Velkolosinské pralinky.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.