Dobroty z hor

produkt

Dodává: Martin Vašíček

Obec: Šumperk

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Jenom nejvyšší kvalita a vaření s láskou zaručí tu nejlepší chuť. Tímto heslem se s přítelkyní řídíme při výrobě našich výrobků.

Zpracováváme ovoce, zeleninu, houby a bylinky rozmanitých druhů. Suroviny jsou z velké většiny pěstované a sbírané v podhůří Jeseníků. Sami si pěstujeme okolo 20 druhů bylinek. Z nich pak vyrábíme ovocné a bylinné čaje, koření a bylinné soli. Dále vyrábíme okolo 25 druhů výběrových (extra) speciálních džemů a marmelád. Mezi naše speciality patří svatojánské ořechy, nakládané květy medvědího česneku a spoustu dalšího. Mnoho surovin si pěstujeme sami nebo sbíráme v pěstitelské stanici ve Velkých Losinách a ty které si nevypěstujeme, tak odebíráme od místních pěstitelů a výrobců. Například med, čokoládu a chilli. Lokálnost a podpora místních pro nás hodně znamená.

Rok 2022 pro nás je a bude velice úspěšný, zlomový. V tomto roce jsme získali naše první ocenění a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud bychom měli jmenovat, tak naše výrobky mohou užívat označení JESENÍKY originální produkt®, dále naše svatojánské ořechy získaly ocenění Výrobek Olomouckého kraje a v Anglii jsme získali ocenění na nejvýznamnější kulinářské soutěži Great taste awards, kde náš džem černý rybíz - černý bez (květ) získal dvě hvězdy, což je pro nás jako pro začínající opravdu veliký úspěch.

S láskou k tradicím vaše Dobroty z hor.

Kontakt na výrobce:

Martin Vašíček

Revoluční 1688/14c
787 01 Šumperk
tel.: 731 881 236

https://www.dobrotyzhor.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.