Likéry a destiláty

produkt

Dodává: Likérka a destilerie Ullersdorf

Obec: Velké Losiny

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Jesenická likérka a destilerie Ullersdorf vyrábí originální bylinné likéry a ušlechtilé ovocné destiláty špičkové kvality. Každý náš produkt má svůj příběh.

Jsou zárukou tradičního zpracování, vysoké úrovně znalostí, dovedností a původu v kvalitním ovoci. Při výrobě bylinných likérů je užíváno pouze bylin a přírodních esencí, žádných náhražek, barviv ani aromat. Každý náš likér reprezentuje část pohnuté jesenické historie. Ovocné destiláty jsou od příjmu ovoce, přes jeho drcení, kvašení až po vypálení, ležení a balení vyráběny s citem pro originální vlastnosti, profesionálním přístupem avšak tradičním manuálním postupem. Srdcem výroby jsou kamenné sklepy více jak 400 let starého mlýna, kde zrají naše ovocné destiláty a postupem času získávají zlatavou barvu dubových sudů, nasládlý charakter vína a nenapodobitelné aroma ovocného destilátu, který už něco pamatuje.

Provoz je umístěn v prostorách tzv. Maršíkovského mlýna u Velkých Losin. Jedná se o jeden z nejstarších mlýnů v Podesní a první zmínky o něm se vážou k roku 1584. V roce 2004 zde bylo započato se zpracováním ovoce a následně výrobou ovocných destilátů, likérů a moštů.

Kontakt na výrobce:

Likérka a destilerie Ullersdorf

Mgr. Richard Jašš, Ph.D.

788 15 Velké Losiny–Maršíkov 67
tel.: 603 710 220

http://www.ullersdorf.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.