Jeseníky divadelní

produkt

Provozuje: Jeseníky divadelní

Obec: Staré Město

Region: JESENÍKY

logo

Další fotografie:

Jeseníky divadelní jsou autorský divadelně zážitkový program, který zájemce seznámí s historií, pověstmi, významnými osobnostmi, památkami, zajímavými místy a produkty někdejšího kolštejnského panství, tedy Branenska, Staroměstska a Hanušovicka. Jeho organizátoři využívají zejména divadelní prvky a metody (kostkými, práce s rekvizitami, loutkami a hudebním ozvučením), zkušenosti z průvodcovské činnosti a znalosti ze studia historie. Program navazuje na několik dramatizací regionálních motivů – pověstí a témat z místní historie – uvedených v letech 2010 – 2014. Také ony využívaly autenticitu míst, hrálo se na venkovních scénách, například na poli, v kaplích, kostelech a dalších interiérech i exteriérech historických budov.

Jeseníky divadelní jsou určené pro veřejnost se zřetelem na děti. Jsou koncipovány jak pro venkovní, tak vnitřní prostory a probíhají celoročně. Program je vhodný pro informační centra, provozovatele ubytovacích zařízení, organizátory kulturních akcí, školní výlety, exkurze i individuální zájemce. Program může být po dohodě rozšířen o komentované procházky, čtení a o tematické herní aktivity pro děti.

Kontakt na provozovatele:

Jeseníky divadelní

788 32 Staré Město–Kunčice 34

Barbora Hubíková

Návštěvní kniha:

Tento zážitek zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí.

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova:  Evropa investuje do venkovských oblastí.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.