Nepřehlédněte elektronické verze nových novin

ARZ  09. 07. 2012

Tradiční noviny Doma v... vyšly nedávno v Železných horách, na Prácheňsku a v Moravském Kravařsku.

img

Jejich elektronickou podobu si můžete prohlédnout na příslušných podstránkách jednotlivých regionů.

Noviny Doma v ŽELEZNÝCH HORÁCH, vydané s podporou Pardubického kraje, vedle seznámení s prvními držiteli certifikátu ŽELEZNÉ HORY regionální produkt® představují činnost koordinátora MAS Železnohorský region a systém informačních center v dosud nepříliš známém, ale o to zajímavějším a cennějším regionu Železných hor.

Noviny Doma na PRÁCHEŇSKU vznikly v rámci projektu „Zavedení regionální značky Prácheňsko“, který byl podpořen z Programu rozvoje venkova (OSA IV – Realizace projektů Spolupráce). Na 12 stránkách obsahují prezentaci všech 64 certifikovaných výrobců a 12 ubytovacích a stravovacích zařízení a dále přiblíží zajímavosti v území jednotlivých partnerů projektu - 5 MAS akčních skupin působících na území historického Prácheňska.

Noviny Doma v MORAVSKÉM KRAVAŘSKU přibližují nejen 12 aktuálních držitelů značky MORAVSKÉ KRAVAŘSKO regionální produkt®, ale také názory jednotlivých výrobců a přibližují unikátní přírodní zajímavosti v Chráněné krajinné oblasti POODŘÍ a aktivity koordinátora, MAS Poodří, i Regionu Poodří na šetrné propagaci tohoto jedinečného regionu, v němž se připravuje i certifikace ubytovacích a stravovacích zařízení.

Tištěné noviny získáte u koordinátorů jednotlivých značek. (Kontakty najdete zde: Šumava, Prácheňsko, Moravské Kravařsko)

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.