Pozvánka na konferenci "Farmářské trhy - Quo vadis"

ARZ  22. 11. 2012

Zveme vás na konferenci „Farmářské trhy – Quo vadis?“, kterou pořádá v úterý 11. prosince t.r. od 9,00 hod. opět Národní zemědělské muzeum ve svých prostorách v Praze na Letné - Kostelní ul. č. 44, Praha 7

img

Letošní, v pořadí již druhá,  konference naváže na závěry loňského úspěšného setkání, které apelovalo m.j. na potřebu vzniku Asociace  farmářských trhů či vyzdvihlo nezbytnost jasného původu a historie prodávaných tuzemských výrobků  jako nezbytnou podmínku farmářských trhů. Nadcházející konference se pokusí zhodnotit vývoj v této oblasti - jak počtu farmářských trhů, tak i  kritické pohledy, zájem spotřebitelů, přínosy z  pohledu jednotlivých aktérů apod.

 

Hlavními tématy letošní konference budou kvalita potravin, důvěryhodnost farmářských trhů  a rozšiřování dalších forem prodeje -  kamenné prodejny, prodej ze dvora, bedýnky, dodávky z farem do restaurací  aj., včetně zkušeností  ze sousedního  Německa. Budou opět předložena aktuální data ze spotřebitelského  výzkumu (Přírodovědecká fakulta UK),  očekává se také živá debata ovlivněná pohledy a zájmy jednotlivých zástupců  na  škále  výrobce – zprostředkovatel/organizátor – místní samospráva – spotřebitel.

 

Svou aktivní účastí můžete přispět k formování závěrů, které budou formulovány při tomto jedinečném setkání svého druhu v rámci ČR.

 

Bližší informace budou průběžně zveřejňovány na www.konferenceft.cz , zde se také můžete přihlásit k účasti prostřednictvím registračního formuláře.

 

Za organizátory konference se na Vás těší

Dana Kandertová
generální sekretář konference
kandertova@sympex.cz
+420 604 234 030

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.