Vyšla publikace o Regionálních značkách kvality ve visegradských zemích

ARZ  10. 06. 2013

Příklady dobré praxe ze Slovenska, Polska, Maďarsk a České republiky přináší publikace vydaná v rámci mezinárodního projektu.

img

Od září 2012 do února 2012 probíhal projekt s názvem "Regional Brands of Quality" financovaný Mezinárodním visegradským fondem zaměřený na uplatňování a podporu regionálních značek kvality, které propagují regionální produkty a lsužby. Cílem jejich zavádění je podpořit regionální výrobce a poskytovatele služeb při neustálém zvyšování kvality jejich produktů a podořit tak i regionální ekonomiku.

Žadatelem projektu byla Místní akční skupina Združenie Dolný Žitný ostrov ze Slovenska, partnery Vértes-Gerecse Vidékfejlesztési Közösség z Maďarska, Connectionpoint sp. z o.o. z Polska, Asociace regionálních značek, o.s. z České republiky a Miestna akčná skupina "Hídverő - Most priateľstva" ze Slovenska.

V rámci projektu vznikla 24 stránková publikace a názvem REGIONÁLNE ZNAČKY KVALITY VO VYŠEHRADSKÝCH KRAJINÁCH - PRÍKLADY DOBREJ PRAXE, která seznamuje s principem fungování i konkrétními příklady osvědčených postupů uplatňování značek kvality v partnerských regionech.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.