Navštivte nás na veletrhu Regiontour!

ARZ  14. 01. 2015

Od 15. do 18. 1. si můžete na brněnském výstavišti zahrát hru "Putování za regionálními produkty" a zároveň se inspirovat, kde strávit zajímavé Prázdniny na venkově.

img

Asociace regionálních značek, která zastupuje již 26 regionů s vlastní značkou pro kvalitní místní produkty, pokračuje ve společné kampani s projektem Svazu venkovské turistiky "Prázdniny na venkově". V rámci kampaně "Na značky, na venkov!" společně zveme za poznáním regionálních produktů i zážitků.

Na veletrhu Regiontour se budeme prezentovat v pavilonu P na ploše 028, kde vedle informačních materiálů najdete i velkou hru Putování za regionálními produkty.

Prázdniny na venkově nabízejí více než 500 zajímavých míst, kde můžete odpočívat, hledat inspiraci, nové zážitky i vzpomínky na dětství.

Asociace regionálních značek sdružuje více než 800 výrobců, provozovatelů služeb a jedinečných zážitků z 24 regionů celé České republiky.

Navštivte nás na Regiontouru nebo na www.prazdninynavenkove.cz/ a www.regionalni-znacky.cz! Poznáte to pravé z našich regionů a zažijete prázdniny na venkově po celý rok!

Kontakty:

Prázdniny na venkově - Ing. Zdenka Nosková, tel. +420 777 191 323,

Regionální značky - PhDr. Kateřina Čadilová, tel. +420 724 863 604,

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.