Jarní festival Prázdniny na venkově

ARZ  25. 03. 2015

Jarní festival Prázdniny na venkově už od svého začátku 20. 3. 2015 přináší inspiraci, kde a jak prožít letošní jaro. Farmáři, pohádkové dílny, ekologická centra, řemeslníci, ubytovatelé, majitelé restaurací i hospůdek z celé České republiky připravili více jak 70 akcí a tematických pobytů.

img

Již během uplynulého víkendu se uskutečnilo značné množství zajímavých akcí: Jarní festival na Borovanském mlýně v Jižních Čechách, Vítání jara v Ekocentru Oldřichov v Hájích, odborný seminář Řez ovocných dřevin na ekofarmě Bílý mrak a v Turistatku Javořice, Den u koní na Selském dvoře v Braňanech, Hiporehabilitační pobyt pro rodiny s dětmi na farmě Ptýrov a Otevírání jara v Café Fara v Klentnici na Pálavě.

Tyto aktivity nemají za cíl jen propagaci služeb, kterým se odborně říká venkovský cestovní ruch. Prázdniny na venkově po celý rok jsou jedinečným projektem, jehož smyslem je dát široké veřejnosti vědět o lidech, kteří se starají o to, abychom měli kde odpočívat, čerpat síly a učit svoje děti. Na webu projektu Prázdniny na venkově po celý rok zájemci najdou pod jednou střechou nejen ubytování, ale i řemeslníky, jezdecké stáje, místa, kde se dobře vaří, farmy nabízející prodej ze dvora, ale také celoroční kalendář akcí, která tyto místa pořádají.

Až do 19. 4. můžete vybírat z bohatého programu, který najdete na již zmíněných internetových stránkách.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.